İçeriğe geç

Peşinatsız Senetle Araba Satan Yerler

Senetle araç satan yerler deyince akla ilk gelen, bankanın bu işleyiş içerisinde bulunmaması üzerine olmaktadır. Bu konumuzda sizlere bankayı araya katmadan ve peşinat ödemeden senet üzerinden nasıl araba alınır sorusuna ilişkin bilgiler sunacağız. İlk olarak belirtmek gerekirse günümüz koşullarında araba sahibi olmak oldukça zor bir hale geliyor. Bunun için çeşitli kuruluşlar ve oto galeriler senet usulü araç satın alabilmenizi sağlıyor. Kredi kullanmadan senetle araba nasıl alınır ve bu konuda nasıl bir güven sağlarız bunların tüm cevapları konumuzun içerisinde yer almakta. Daha büyük şehirlerde potansiyelin arttığını düşünürsek bu kapsamda İstanbul ve Ankara gibi iki büyük şehri örnek gösterebiliriz.
İSTANBUL’DA SENETLE ARABA SATIN ALMA

Senetle araba İstanbul terimleriyle son dönemlerde araştırılan bu konular birçok kişi tarafından dikkate alınan bir konu haline gelmiş bulunmakta. Buna hitaben birçok galeri sahibi işi tamamıyla ticaret haline çevirerek ve hem tüketicilere kolaylık sağlamak hem de hiçbir bankayı aracı etmeden senet üzerinden araç satabilmektedir. Bu doğrultuda akla ilk gelen galeriden taksitle araba satın alma merakıyla birlikte son dönemlerde İstanbul il ve tüm ilçelerinde bu uygulama son dönemlerin en popüleri olmaktadır. İstanbul’da ikamet eden kişiler galerilere akın ederek hayalindeki arabayı satın almak için galerilere danışmaktadır. Galerilerin sunmuş olduğu bu hizmetle birlikte kendilerine 12, 24 ve 36 aya kadar varan taksit imkanlarını sunarak senet üzerinden araç satmaktadır.

ANKARA’DA SENETLE ARABA SATIN ALMA

Senetle araba Ankara terimleri de bir üst başlığımızda yer alan İstanbul ili içinde aynı kriterleri taşımaktadır. Galerici bundan ne denli bir kâr elde eder diye sorarsanız, oldukça ediyor cevabını net bir şekilde belirtebiliriz. Faiz oranlarını yukarı çekerek hem dilediği fiyattan satabiliyor hem de aracı satın alacak olan kişiye farklı kolaylıklar sunarak hiçbir banka kredisine ihtiyaç duymadan hayalindeki aracı kendisine sunuyor. Böylelikle hem galerici kazanıyor hem de kişi dilediği aracı satın alarak senet üzerinden ödemelerini 12, 24 ve 36 ay vadelerle yapıyor.

Tarih:Genel Bilgiler

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir