İçeriğe geç

Sicilim Bozuk Kredi Lazım

Birçok tüketici farklı ihtiyaçları doğrultusunda sürekli krediye ihtiyaç duymaktadırlar. Buna dayalı olarak birçok banka müşterilerine düşük faizli kredi oranları sunarak tüm ihtiyaçlarını karşılamalarında rahatlık sağlamaktadır. Bu durumdan ötürü tüketiciler gerek ihtiyaç kredisi, gerek ev veya taşıt kredisi üzerine bankacılık hizmetlerinden faydalanarak tüm bu gereksinimlerini rahatlıkla karşılamaktadırlar. Fakat geri ödeme konusunda ülkemizde birçok kişinin bu işlemden uzak olduğu ve tüketicilerin mağdur bir hale geldiği gözler önünde olmakta. Bunun için öncelikle çekeceğiniz kredinin aylık ödeme metodu tam sizin ödemeye uygunluğunuz üzerine olmalıdır. Aksi takdirde bankalar tarafından sağlanan kredilerin ödenmemesi baş ağrıtıcı sorunları meydana getirebilmektedir. Tüketicilerin daha sonrasında krediye ihtiyaç duymaları halinde bankalar genellikle ret cevabı vermekte. Bu doğrultuda “sicilim bozuk kredi lazım” diyen tüketici sayısı ise gün geçtikçe çoğalmaktadır.
SİCİLİM BOZUK, KREDİ LAZIM NASIL ÇEKEBİLİRİM?
Günümüz Türkiye ekonomisini baz aldığımızda birçok kişi acil nakit para ihtiyacına sıkışmış durumunda. Özelliklede bankalarla arası iyi olmayan sicili bozuk tüketiciler acil kredi ihtiyacını gidermek adına hemen her bankadan olumsuz cevap aldıklarından ötürü zor durumlarla karşı karşıya gelmekte. Bu yüzden sicili bozuk olanlara kredi imkanı ülkemiz bankaları tarafından pek verim sağlanmamaktadır. Fakat faiz oranları diğer bankalara göre biraz daha yüksek olan Fibabank tarafından kefilsiz kredi ve sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar arasında yer alan tek banka diyebiliriz. Fibabank, ülkemizde daha fazla müşteri potansiyeline sahip olmak adına birçok kişiye ve hatta sicili bozuk olanlara bile kredi imkanı tanımaktadır.

SİCİLİ BOZUK OLANLARA KREDİ VEREN BANKALAR HANGİLERİ
Hemen yukarıda da bahsettiğimiz üzere hemen hiçbir banka bu kapsamda tüketicilere kredi vermemektedir. Fibabank belirli şartlar altında sicili bozuk olanlara kredi imkanı sunmaktadır. Fakat şartlar elverişli değil ise Fibabank bile kredi vermemekte olup, farklı alternatif yollara başvurmanız gerekmektedir. Eğer ev veya taşıtınız var ise ipotek ile kredi çekme imkanından faydalanabilirsiniz. Evinizin veya taşıtınız değeri kadar kredi alabilme ihtimalini hemen her banka sizlere sunmakta. Bunların dışında bankaya kefalet olarak bırakacağınız altın ve benzeri mal varlıklarınıza karşın da kredi çekebilirsiniz.

Tarih:Krediler

Tek Yorum

  1. Caner kater Caner kater

    Banada kredi lazim acil kullanmam lazim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir