En İyi Kredi Danışmanı ve Borçtan Kaçış

Borçlu olduğunda ve alacaklılar tarafından kovalandığında en kötü etkilerden biri. Daha önce sahip olunan her şeyi kaybettiği ve sonuç olarak evsiz kaldığı zaman daha kötüdür. Mülkiyetlerini onlardan çekip soyan repossession ajanlarını görmek, tüm duyguların en korkunçlarından biridir. Belalarını henüz tamamlamadığı için mahkemeye çıkmaları için davetlerini veriyorlar. Peki ne yapıyorlar?

İster inanın ister inanmayın bu başıma geldi. Aradaki fark, benim borcumdan kaçmama yardım eden yanımda en iyi kredi danışmanına sahip olduğum. Bu yüzden sana söylemeliyim. İlk başta benimle aynı fikirde olmayabilirsin ama en azından bu tür bir sıkıntı içindeysen düşün.

Reenkarnasyonumu takiben ve Evrenin Ruhu'na bir bağlantıyla her zaman yanımdaydı. Aslında, durumdan sorumluydu çünkü bu beni dünyadan ayırma planının bir parçasıydı. Benim için başka bir amacı vardı ve tek yapmam gereken cevap vermekti.

Birçoğu asla bir düşünce vermez, ancak bu yüce zeka Büyük Yaratıcıdır ve herkesin içinde ve her yerdedir. Başka bir deyişle, gerçek olan Tanrı'dır. İçimizde küçük bir ses veya vicdanımız var, ne demek istersen. Ancak bazen sesi oldukça yüksek olabilir.

Yaptığı şey insan yeteneklerinin veya anlayışının ötesinde çünkü benimle konuşabileceği gibi herkesle de konuşabiliyor. Bu, gücün borcu veya halkını etkileyen herhangi bir şeyi yenmek için rol oynadığı yerdir.

Ne de olsa borç nedir para ve finansal sistemin ihtiyaçlarımızı karşılamaması. İnsanın icadıdır ve Ruh'a karşı çalışır. İnsanlar tanrılarına para kazandırdılar ve ibadet ettiler, biriktirdiler ve kendilerini zenginleştirmek için dünyayı yok ettiler. Kötülüğün ve açgözlülüğün nedeni ve bu yüzden gezegen öldürülüyor.

Tanrı, onu nasıl manipüle edeceğini ve insanların Ruh'a karşı çalışan kişilere para vermelerini sağlar. Zengin olduklarını düşünenler fakir olanlardır çünkü ruhsal insanlar büyük bir hazineye sahiptirler. Onlarınki, insanın hayal edebileceği her şeyin üstünde bir miras. Anında iyileşme, ani hastalık ve diğer problemler ve barışı sağlarlar.

Yapmaları gereken şeyi elde etmek, hayatlarını teslim etmek ve borçlarını teslim etmek ve Ruh'un işe yaramasına izin vermek. Faturaları ödemek için size nakit para gönderebilir, hükümeti size bir ev vermeye zorlayabilir, giysiler ve maviden olduğu gibi görünen diğer şeyleri sağlayabilir. Tek yapması gereken ona bir şans vermek.

Para kazanmak, endişelenecek bir şey değildir ve sizin için çalışan en iyi danışmana sahip olduğunuzda unutun. Tanrı, hakikati arayan herkes için ve dinin sahte tanrılarına değil Ruh'a hizmet etmek için çalışır. Onların mallarına teslim olan ve güvenlikleri ve kurtuluşları için üzerine eğilenleri çağırıyor. Borç teslim olmanız gereken mallardan biridir.

İçinde olabileceğiniz en kötü durum, Ruh'u tanımadığınız ve içinde sizinle konuşacağınızı duyamadığınız durumdur. Bu endişe ve travma hayatınızı ele geçirdiğinde olur. Dünyadan koptuğunda ve gideceğin başka bir yer olmadığında, en iyi duyabildiğin zaman bu olur. Zaman verin ve her şey yolunda giderse ne kadar iyi hissedeceğinize inanmazsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir