En İyi Kredi Tamir Şirketleri Bilgisi: Hangi Hizmetin Size Uygun Olduğunu Belirleme

Zayıf kredisi olan herhangi biri, bu olumsuzlukları gidermek ve bu puanı arttırmak için çok çalışmalıdır. Zor bir süreç olabileceğinden, en iyi kredi tamir şirketlerinden biriyle çalışmak ve tüm zor işleri yapmalarına izin vermek sizin avantajınıza olabilir. Kendin-yap yaklaşımı herkes için değil – özellikle çok fazla finansal sorunla uğraşan ve çok düşük puan alan kişiler için.

Kredi tamir şirketlerinin, kredi danışma ajansları ile aynı şey olmadığı unutulmamalıdır. İlki size paraya mal olacak, ama asla peşin ödemek zorunda kalmayacaksınız (parayı üste koymaya çalışırlarsa, muhtemelen bir aldatmaca). İyi bir tamir şirketi, kredi raporlarınızı kontrol edecek ve tüm olumsuz maddeleri tanımlayacak ve daha sonra herhangi birinin sorgulanıp sorgulanmayacağını belirleyecektir. Hem kredi büroları hem de kredi şirketleri ile iletişim kurarak ve pazarlık yaparak bu eşyaların kaldırılması mümkün olan tüm yasal araçları kullanacaktır.

Sadece yasal yollarını kullanmalarını isteyeceğiniz için, davanız üzerinde çalışacak avukat ve paralegallerden oluşan bir şirket seçmek iyi bir fikirdir. En iyi kredi tamir şirketleri, internette birçok olumlu eleştiriye ve yüksek puana sahip. Düşündüğünüz her şirketin sosyal medya profillerini kontrol edin.

Meşru kredi onarım hizmetlerinin bir diğer yararı, sizi ağırlaştırmakta olan borç tahsildarlarına ateşkes ve vazgeçme mektupları gönderebilmeleridir.

Durumunuz İçin En İyi Kredi Tamir Şirketleri

Her bireyin kredi durumu benzersiz olduğundan, bir kredi onarım şirketi sizin özel gereksinimlerinizi karşılayacak bir yaklaşım kullanacaktır. Kredi raporunuzun bir kopyasını istediklerinde ve size ücretsiz bir danışma sağlamak için hataları aradıklarında başlangıçta takip ettikleri bazı temel adımlar olacaktır. Oradan, kredinizi geliştirmek için gerekli, spesifik adımları ve yöntemleri planlamaya başlayacaklar.

İdeal olarak, eğitimli bir avukat veya paralegal, raporlarınızı sizinle birlikte gözden geçirecek ve sorgulanabilir her bir öğeyi açıklayacaktır ve raporlarınızdaki hangi (varsa) hesapların potansiyel olarak tartışılabileceğini size bildirecektir. Genellikle, standarttan prömiyere kadar seçim yapabileceğiniz farklı fiyat / katmanlar vardır. Standart seçenek, çoğu insan için yeterlidir; çünkü bürokrasi zorlukları ve alacaklı müdahaleleri gibi en önemli hizmeti içerir. Bir kez daha, hiçbir zaman ön ödeme yapma. İlk önce o ücretsiz danışmayı alın.

Ücretsiz danışmanlık hizmeti nereden alabilirsiniz? En iyi kredi tamir şirketlerini aramaya nereden başlamalıyım? Lexington Yasası birçok eyalette iyi bir seçenektir. Bu firmanın bölgenizde hizmet sağlayıp sağlamadığını öğrenin ve en kısa sürede ücretsiz danışmanlık alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir