Kredi Birliği'nden Kurtarılmamış Bir Araba Almak İçin 3 Neden

Bir araç için anlaşma mı yapıyorsunuz? Repossessed bir araç satın almayı düşündünüz, ancak repoları bulmak için ödeme yapmak istemediniz mi? Bu makale size bir "repo" nun ne olduğunu, doğrudan finans kurumundan bir tane satın almanın faydalarını ve bir tüketici olarak geri alınmamış geri kazanılmış araçları yerel olarak nerede bulabileceğinizi anlama konusunda bilgi sağlayacaktır.

1- Değer:

Repossessed araçlar satın alma hakkında çok şey söylendi. Birçoğu, aldığınız harika anlaşmalara odaklanmış olsa da, bir "repo" nun ne olduğunu ve neden daha iyi bir anlaşma aldığınızı anlamak önemlidir. Bir arabaya "repo" demek, otomatik olarak iyi bir anlaşma yapmaz. Bayilerde gördüğünüz kullanılmış arabaların çoğu bir zamanlar repo idi. Büyük Bankaların çoğu repolarını "Yalnızca Bayi" açık artırmalarına gönderir. Burada Bayiler onları toptan olarak satın alacak, temizleyecek ve ardından bir komisyon için tüketicilere satacak. Bir Bayi, toptan eşya fiyatına bir komisyon veya ücret eklediğinde, artık bir perakende satış fiyatıdır ve "repo" terimi doğru değildir. Bayiler hala onlara "repo" diyebilir, ancak gerçekte bu bir satış hilesinden başka bir şey değildir.

Küçük Kredi Birliklerinin çoğu yalnızca daha düşük hacimlerde işlem yapar ve depolarını halka satma konusunda daha iyi sonuçlar alır. Tipik olarak web sitelerinde mevcut envanterleri hakkında bilgi sağlayan bir bağlantı yayınlarlar. Bayiyi atlayıp doğrudan yerel Kredi Birimlerinizden satın alarak, iyi niyetli bir "repo" için ödeme yapmaktan ve ücret veya komisyon almaktan kaçınırsınız. Kredi Sendikaları bu araçları satmak konusunda endişeli ve bir Bayinin veya başka bir özel partinin yapamayacağı konusunda ek tavizler verebilir.

2- Güven:

"İkinci El Araba Satıcısı" terimiyle damgalanmış gibi görünüyor. Satıcıların çoğu dürüst olmakla birlikte, bir araç alım müzakeresi sırasında tüketiciler biraz korunuyor. Hiç kimse alıcıların yanıltıcı olduklarını öğrendikten sonra pişmanlık duymak istemez.

Doğrudan repossessed bir araba satın aldığınızda, bir satış komisyonu veya herhangi bir gizli ücret ödemezsiniz emin olabilirsiniz. Kredi Birlikleri, güveninizi korumaktan başka bir şey istemiyor. Kredi Birliği sloganı; "kâr için değil, yardım için değil, hizmet için". Kredi Birlikleri, istemediğiniz bir araç üzerinde sizi satmaya teşvik edilemez.

3- Finansman:

Kredi Sendikaları Araba Satıcıları değildir, ancak yine de araba satabilir ve yerinde finansman sağlayabilirler. Belki de bir Kredi Birliği'nden almanın en iyi yolu finansmandır. Herhangi bir Otomobil Yetkili Satıcısına finansman hakkında bilgi verin ve size en iyi Kredi Birlikleri olduğunu söyleyecektir. Kredi birlikleri, daha büyük bankaların yapamayacağı şeyleri yapabilir.

"Repo" satan birçok Kredi Birliği,% 0 finansman kadar düşük özel finansman terimleri bile sağlayacaktır. Bu araçları satın alırken hem fiyat hem de finansman şartları üzerinde pazarlık yapabilirsiniz. Eğer fiyattan ödünç alamazlarsa, faiz oranlarında bir indirim talep etmeyi deneyin.

Bir sonraki adım bir repo anlaşması aramaya başlamaktır. RepoFinder'ın web sitesi, anlaşma arayanlar düşünülerek tasarlandı ve oluşturuldu. Web sitesi% 100 ücretsizdir ve repo aramanıza başlamak için en iyi yerdir. RepoFinder sizi doğrudan Kredi Verenlere bağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir